Wyposażenie Warsztatowe

Testery Multi-Diag
Najnowsza generacja tabletu diagnostycznego ACTIA jest ergonomiczna i niezawodna. Tablet diagnostyczny łączy w sobie przewagę mocnego i wysoko wytrzymałego profesjonalnego urządzenia z graficznym tabletem wyposażonym w ekran dotykowy. Pozwala na diagnostykę ECU w samochodach następujących marek:
Audi, Seat, Skoda, VW, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Autobianchi, Alfa-Romeo, Lancia, Opel, Łada, Dacia, Zastava, Ford, BMW, Mercedes.

 

Wyważarki do kół Stenhoj

Nowa, sterowana komputerowo, wyważarka DWB 950 firmy STENHOJ to urządzenie dla użytkowników, którzy mają ochotę płacić wyłącznie za solidną funkcjonalność.

 

Montażownice do opon Stenhoj

Oferowane przez firmę STENHOJ montażownice to sprzęt przeznaczony dla profesjonalistów, oczekujących stabilnej pracy pomimo ciągłego użytkowania, dzień po dniu, latami..

 

Podnośniki 2-kolumnowe Stenhoj

Oferujemy wysokiej klasy podnośniki 2-kolumnowe firmy STENHOJ. Są to modele Maestro 2.32 i Maestro 2.37.

 

Urządenia do odsysania oleju

MAGNETI MARELLI ma w swojej ofercie rodzinę urządzeń, które są ssawami do zużytego oleju. Działają one dzięki podłączeniu do zewnętrznego kompresora lub w pełni niezależnie – dzięki wbudowanemu silnikowi.

 

Urządzenia do diagnozy i obsługi instalacji klimatyzacji

AirCheck i AirCheck Plus są urządzeniami MAGNETI MARELLI, opracowanymi do diagnozy i obsługi instalacji klimatyzacji. Urządzenia umożliwiają w prosty sposób przeprowadzenie interwencji serwisowych na dwa sposoby.

 

Wyważarki do kół Magneti Marelli

MAGNETI MARELLI oferuje na rynek Polski uniwersalne urządzenie, służące do wyważania kół zarówno w samochodach osobowych jak i dostawczych. Wyważarkę można stosować do felg stalowych jak i aluminiowych. Dzięki wbudowanemu oprogramowaniu ALU-S wyważenie opon z felgami aluminiowymi jest bardzo proste i czytelne.

 

Montażownice do opon Magneti Marelli

MAGNETI MARELLI wprowadza na rynek Polski montażownie opon, służące do demontażu i montażu opon z felg zarówno stalowych jak i aluminiowych w samochodach osobowych i dostawczych.

 

Urządzenie do czyszczenia i testowania wtryskiwaczy

Firma MAGNETI MARELLI ma w swej ofercie urządzenie służące do testowania oraz czyszczenia wtryskiwaczy silników benzynowych zarówno samochodowych, jak i motocyklowych. Ponadto korzystanie z niego daje możliwość sprawdzania silników krokowych

Urządzenia do pomiaru i regulacji geometrii kół

System MicroLine firmy BEISSBARTH to profesjonalny przyrząd do pomiaru i regulacji geometrii kół w pojazdach samochodowych. System pracuje w środowisku Windows, cechuje go bardzo przyjazny interfejs. Program umożliwia wydruk zmierzonych parametrów w formie tabeli lub graficznej.